Terugblik ALV en benoeming ereleden

SV Oxalis Algemeen Nieuws

Dinsdag 29 oktober was de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Er werd kort teruggeblikt op 5 jaar SV Oxalis. Maar vooral stonden onze leden centraal en mochten zij meedenken over hét Oxalis van de toekomst. Input geven over: Doelgroepen, Sportieve uitdaging, Financiën en Accommodatie. Het bestuur gaat aan de slag met een nieuwe stip op de horizon en zal alle ideeën meenemen om haar richting te bepalen.

Ook werden de jubilarissen in het zonnetje gezet:
– 15 jaar: Mirjam Craenmehr, Lenny Peeters, Merlet van Rens, Britt Holtackers, Fenna van den Munckhof, Lotte van den Munckhof en Willeke Vissers
– 25 jaar: Lisette Verheijen en Piet Bouten

Op het einde van de ALV traden Anja Versleijen-Holtermans, secretariaat en Bianca van den Munckhof, bestuurslid werving en behoud af. Zowel Anja als Bianca hebben zich jarenlang ingezet als bestuurslid voor de korfbalverenigingen Wittenhorst (Anja) en Erica (Bianca) en de laatste 5 jaar voor SV Oxalis. Beide dames werden door voorzitter Marieke van Asten in de bloemetjes gezet voor hun inzet en benoemd tot erelid van SV Oxalis