KangoeroeKlup vrienden/vriendinnen training thema Zwarte Piet

SV Oxalis Algemeen Nieuws

Op zaterdag 30 november staat de Zwarte Pieten training van de KangoeroeKlup gepland. Van 10.00-11.00 uur kunnen kinderen van 4 en 5 jaar (groep 1 en 2) in zaal De Kruisweide in Sevenum leuke balspelletjes komen doen. En je mag deze keer je vriendjes, vriendinnetjes, broertjes en zusjes meenemen!
En misschien komt Zwarte Piet ook nog wel een bezoekje brengen.

De KangoeroeKlup is eigenlijk een soort kleutergym met een knipoog naar korfbal. De training die de Kangoeroes krijgen is geen korfbaltraining, maar wordt gebaseerd op basisvormen van bewegen. Door de KangoeroeKlup komen kinderen van 4 en 5 jaar (groep 1 en 2) al op vroege leeftijd in aanraking met balsport en leren spelenderwijs te functioneren in teamverband. Ze ontwikkelen balgevoel en zijn op een speelse manier met bewegen bezig. Samen met Scoro, Funny, Jumper en Spurt leren de kinderen tijdens de trainingen lopen, rennen, gooien en vangen. De Kangoeroes trainen 1x per maand op zaterdagmorgen. Wil je meedoen? Meld je dan aan via info@svoxalis.nl. Klik hier voor meer informatie.