Johnny Vervoort nieuwe trainer SV Oxalis

SV Oxalis Algemeen Nieuws

Het bestuur van SV Oxalis is er in geslaagd een nieuwe trainer te vinden voor haar selectie. Vanaf de 2e helft veldcompetitie, begin april, zal Johnny Vervoort als hoofdtrainer/-coach voor de groep staan.

Johnny Vervoort is een ervaren trainer op het hoogste niveau die verder kan bouwen aan het team. “Met Johnny Vervoort hebben we de juiste persoon gevonden die de dames verder kan ontwikkelen in hun groei. Daarnaast wil hij de ingezette koers van het technisch beleid verder mee vormgeven”, zegt voorzitter Marieke van Asten. De in Milsbeek woonachtige Vervoort, die zijn roots in België heeft liggen, zal de vacature vervullen die was ontstaan door het plotseling wegvallen van de hoofdtrainer.

SV Oxalis speelt in de overgangsklasse van het dameskorfbal. Het bestuur van SV Oxalis is blij dat Johnny Vervoort direct kan instappen en het lopende seizoen kan afmaken en daarnaast kan gaan bouwen richting volgend seizoen. SV Oxalis kijkt uit naar een prettige en succesvolle samenwerking.