Opening accommodatie SV Oxalis

SV Oxalis Algemeen Nieuws

Nu de nieuwbouw van onze accommodatie op Sportpark Wienus in Hegelsom zijn voltooiing heeft behaald, en het korfbalveld ook al een seizoen in gebruik is geweest, willen we deze mijlpaal officieel vieren.

I.v.m. Corona heeft het iets langer geduurd om een geschikt moment hiervoor te vinden, maar in aangepaste vorm en met een kleiner gezelschap van genodigden willen we er toch een feestelijk tintje aan geven.

Het officiële moment vindt plaats op vrijdag 25 september op Sportpark Wienus.
18.30 uur: Samenkomst / inloop
19.00 uur: Officiële opening door voorzitter Marieke van Asten en wethouder Han Geurts
19.15 uur: Naborrelen door genodigden
20.30 uur: Sluiting

I.v.m. de Corona richtlijnen mogen alleen genodigden in het gebouw en na het officiële moment samen zijn. Overige belangstellenden zijn welkom om de opening bij te wonen vanaf het kunstgrasveld.