Oxalis komt in 2e helft tekort tegen koploper

SV Oxalis Wedstrijdverslagen

De eerste wedstrijd van het nieuwe jaar stond op zondag 13 januari voor Oxalis 1 op het programma. Deze wedstrijd werd gespeeld tegen de koploper De Horst 1 uit Groesbeek. De dames van Oxalis gingen er vol voor en wilden de eerste punten van 2019 thuis houden.
In het begin van de wedstrijd gingen beide teams goed tegen elkaar op. De Horst kwam al in de eerste minuut op een voorsprong van 0-1. Oxalis had hier snel antwoord op en kwam op 1-1. Aan beide kanten bleven de kansen erin vallen, maar halverwege de eerste helft wist De Horst toch een voorsprong te pakken. De dames van Oxalis hadden moeite met het afmaken van de mooie kansen die ze creëerden. Dit ging De Horst beter af en zo kwamen ze op een ruststand van 5-8. In de rust gaf trainer/coach Jan Wielink aan dat het nog lang niet verloren was en dat het belangrijk was dat de dames van Oxalis feller de duels aan zouden gaan en voor de ballen moesten vechten. In het begin van de tweede helft wist Oxalis meteen het zesde doelpunt te maken en dit gaf de meiden weer meer vertrouwen. Toch was dit helaas van korte duur, want de Horst wist steeds verder uit te lopen. Zij wisten de vele afstandsschoten goed af te maken en hierdoor werd de voorsprong steeds verder uitgebreid. Dit bracht de eindstand uiteindelijk op 8-17. Volgende week spelen de dames van Oxalis 1 tegen Corridor 1 in Son en Breugel met het doel om hier de punten wel mee naar huis te nemen!