Bewegen voor alle leeftijden, kom naar KombiFit!

SV Oxalis Algemeen Nieuws

KombiFit is geschikt voor alle leeftijden. Het is een gezellige manier van sporten & bewegen op een laagdrempelig niveau, in groepsverband om lekker fit te blijven of om het sociale aspect. Het sport- en beweegaanbod wordt afgestemd op de behoefte van de deelnemers. KombiFit bestaat uit verschillende (spel)activiteiten, waarbij samen sporten, bewegen en gezelligheid voorop staan. Dit alles op eigen niveau en zonder de verplichting van deelname aan wedstrijden. Te denken valt aan sportief wandelen, korfbal gerelateerde spellen, knots-hockey en andere vormen.

Ons doel: Nog meer mensen in beweging laten komen.
KombiFit uitproberen?
Kom nu 3 trainingen meedoen en ervaar of KombiFit ook iets voor jou is!
Wanneer: Donderdag 18.30 – 19.30 uur Sportpark Wienus.

Neem contact op met: Bianca van den Munckhof via info@svoxalis.nl