Stem op Oxalis met Rabo ClubSupport

SV Oxalis Algemeen Nieuws

SV Oxalis doet mee met Rabo ClubSupport. Ook dit jaar willen we tijdens de stemperiode van 27 september t/m 11 oktober 2019 weer zoveel mogelijk stemmen ophalen.

Deze stemmen worden door de Rabobank omgezet in geld en dat bedrag hopen we te kunnen toevoegen aan ons ingezamelde bedrag “samen voor een digitaal scorebord” om zo uiteindelijk deze aanschaf mogelijk te maken.

  • Alleen leden van de Rabobank mogen stemmen.
  • Leden vanaf 12 jaar mogen stemmen.
  • Elk lid mag 5 stemmen uitbrengen op de verenigingen en stichtingen, waarvan er maximaal 2 op dezelfde vereniging/stichting mag worden uitgebracht.

Als je lid bent van Rabobank Horst-Venray kun je vanaf 27 september stemmen op jouw favoriete vereniging of stichting.
Let op: Stemmen is voorbehouden aan Rabobank leden die vóór 15 augustus lid zijn van Rabobank Horst Venray. Klant zijn bij de Rabobank betekent niet automatisch dat je ook lid bent. Ben je nog geen lid van de Rabobank, vraag dan nu jouw lidmaatschap aan, zodat je straks jouw stem uit kunt brengen: https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/lid-worden
Als je twijfelt of je lid bent, dan kun je dit nakijken via RABO Internetbankieren (Uw gegevens).

Voor alle informatie over de Rabo ClubSupport actie zie: https://www.rabo-clubsupport.nl/horst-venray/over-rabo-clubsupport